Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Конкурси
Премія Верховної Ради України молодим ученим (Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок з 2008 по 2018 рр.)
Робота - учасник конкурсу
2013
року
Повідомлення
Конкурси
Ради, комітети, комісії
Доповіді на засіданнях Президії
Молоді вчені
Information
Робота - переможець конкурсу
Так
Так
5%,95%
Напружено-деформований стан композитних структур з тріщинами та включеннями за динамічних збурень
Під час отримання даних із data_mscrm_2016 сталася помилка. Додаткові відомості для адміністраторів наведено в журналі сервера.
Ідентифікатор взаємозв'язку:324d9aa1-a698-b0e1-a53c-9c493937bec1
Цикл робіт присвячений вивченню впливу просторових тріщин, включень та міжфазних прошарків на напружено-деформований стан пружних однорідних та кусково-однорідних тіл за різного роду динамічних навантажень. Тривимірні задач про гармонічні та нестаціонарні навантаження у пружних однорідних і кусково-однорідних тілах з внутрішніми, приповерхневими тріщинами та об’ємними включеннями зведено до граничних інтегральних рівнянь (ГІР) відносно функцій, які характеризують стрибки переміщень та зусиль на відповідному дефекті. Під час числового розв’язання ГІР використано регуляризаційні та дискретизаційні схеми з урахуванням поведінки розв’язків на контурах дефектів. Інерційні та резонансні ефекти впливу поверхні поділу матеріалів, кругового та сферичного включень на тріщини проаналізовано на залежностях коефіцієнтів інтенсивності динамічних напружень в околі дефектів від часу, а у випадку усталеного деформування від хвильового числа, для різних розташувань неоднорідностей, їх розмірів, співвідношень між модулями пружності складових частин тіла та умов їх з’єднання.
©
Центр практичної інформатики НАН України
, 2017