Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Конкурси
Премія Верховної Ради України молодим ученим (Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок з 2008 по 2018 рр.)
Робота - учасник конкурсу
2013
року
Повідомлення
Конкурси
Ради, комітети, комісії
Доповіді на засіданнях Президії
Молоді вчені
Information
Робота - переможець конкурсу
Так
Так
5%,95%
Розробка акустичних диференціально-часових методів і засобів контролю динаміки природних вод
Під час отримання даних із data_mscrm_2016 сталася помилка. Додаткові відомості для адміністраторів наведено в журналі сервера.
Ідентифікатор взаємозв'язку:e44c9aa1-b60b-b0e1-cbdb-560e93a0f646
В роботі вирішено важливу науково-технічну проблему створення комплексу акустичних методів і технічних засобів контролю вектора швидкості течії, рівня і поверхневого хвилювання in situ. Вперше запропонований акустичний багатоканальний метод вимірювання профілю швидкості звуку і профілю вектора течії з використанням стаціонарних приладів. Розроблена математична модель методу. Вперше запропонований, досліджений і реалізований акустичний метод вимірювання швидкості течії по дисперсії спектру пульсацій швидкості. Вдосконалений акустичний диференціально-часовий метод контролю швидкості течії рідини, в якому компенсуються апаратні затримки сигналу і визначається швидкість звуку. Cтворені автоматичні акустичні стаціонарні і переносні прилади контролю швидкості течії, рівня вод і поверхневого хвилювання для вод суші і морів, робота яких базується на диференціально-часовому методі. Прилади і методики їх використання упроваджені в структури Гідрометеослужби МНС України. Прилади ИСТ-1 в кількості 80 екземплярів з 2008 року введені в промислову експлуатацію в мережі Гідрометеослужби. Вимірювач параметрів хвилювання ИПВ у складі морської прибережної станції «Бриз» (2 комплекти) знаходиться в дослідній експлуатації з 2008 року. Про світовий рівень свідчать відсутність приладів з аналогічними характеристиками та підтвердження роботи патентами. Прилади мають високі рівні автоматизації, що дозволяє в кілька разів знизити трудовитрати при вимірах і обробки їх результатів.
©
Центр практичної інформатики НАН України
, 2017