Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Конкурси
Премія Верховної Ради України молодим ученим (Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок з 2008 по 2018 рр.)
Робота - учасник конкурсу
2014
року
Повідомлення
Конкурси
Ради, комітети, комісії
Доповіді на засіданнях Президії
Молоді вчені
Information
Робота - переможець конкурсу
Так
Так
5%,95%
Інноваційні напрями управління капіталізацією активів територіального розвитку в Україні
Під час отримання даних із data_mscrm_2016 сталася помилка. Додаткові відомості для адміністраторів наведено в журналі сервера.
Ідентифікатор взаємозв'язку:b1869aa1-967c-b0e1-cbdb-579a045b6a75
Створено науково-прикладні засади та методи досягнення цілей сталого економічного розвитку з допомогою сучасних механізмів та інструментів управління територіальними економічними системами (ТЕС) на основі відтворювального підходу, шляхом капіталізації наявних активів, забезпечення інвестиційного процесу та раціонального використання внутрішнього капіталу. Розроблено схеми проектного фінансування сталого розвитку ТЕС та залучення територіальних природних ресурсів у проекти розвитку, застосування яких базується на професійному управлінні пулом територіальних активів за допомогою компаній спеціального призначення. Обґрунтовано схему сталого розвитку ТЕС за рахунок використання внутрішнього потенціалу, в якій актуалізуються завдання ідентифікації всіх форм наявного капіталу, формування загальної схеми їх використання у процесах відтворення, а також розробка та інституціоналізація механізмів сталого розвитку на основі власних ресурсів. Запропоновано нові підходи до формування дієвої системи сучасних механізмів управління ТЕС за рахунок розширення доступу до територіальних активів, що може набувати форми права власності та права на користування. Отримано низку результатів, які формують методологічне підґрунтя для впровадження сучасних шляхів забезпечення сталого розвитку ТЕС унаслідок використання організаційно-економічних механізмів, розроблених на засадах самодостатності, територіального самоврядування самофінансування, самозабезпечення та самовідтворення та орієнтованих на формування цілісності всього народногосподарського комплексу країни. Сформульовано методологічні підходи до формування фінансового механізму забезпечення сталого розвитку ТЕС із поєднанням власних, залучених та запозичених матеріальних і фінансових ресурсів у територіальних відтворювальних процесах. Розкрито перспективи фінансового забезпечення сталого розвитку через поєднання можливостей суспільних і приватних фінансів у процесі реалізації конкретних інвестиційних проектів. В основу управління сталим розвитком ТЕС покладено відтворювальні механізми, які орієнтовані на збереження ідентичності та самовираженості нижчих територіальних рівнів і збереження загальносистемної цілісності. Результати циклу мають важливе теоретичне, методичне та практичне значення, зокрема щодо нових шляхів наповнення бюджету додатковими фінансовими ресурсами за рахунок капіталізації територіальних активів, що приведе до підвищення якості соціально-економічного розвитку територій. Присутня адресна спрямованість рекомендацій для регіональних суб’єктів господарювання, державних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Результати досліджень викладено у 13 публікаціях, у т. ч. в 1 монографії у співавторстві, 7 статтях у фахових виданнях, 5 – у матеріалах наукових конференцій. Загальний індекс цитування публікацій складає 4 (міжнародна наукометрична база Google-академія), h-індекс = 2.
©
Центр практичної інформатики НАН України
, 2017