Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Конкурси
Премія Верховної Ради України молодим ученим (Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок з 2008 по 2018 рр.)
Робота - переможець конкурсу
2015
року
Повідомлення
Конкурси
Ради, комітети, комісії
Доповіді на засіданнях Президії
Молоді вчені
Information
Робота - переможець конкурсу
Так
Так
5%,95%
Новітня тектоніка території Дніпродзержинського промислового вузла та її вплив на екологічну безпеку хвостосховищ уранового виробництва
Під час отримання даних із data_mscrm_2016 сталася помилка. Додаткові відомості для адміністраторів наведено в журналі сервера.
Ідентифікатор взаємозв'язку:5f8d9aa1-f628-b0e1-a53c-9364f30945f2
У роботі викладено результати великомасштабного (1:25 000) картування активних на новітньому етапі розвитку геоструктур території Дніпродзержинського промислового вузла. Виявлені та детально охарактеризовані лінійні і кільцеві геоструктури, сумарні амплітуди пізньопліоцен-четвертинних вертикальних рухів земної поверхні. Оцінено екологічний стан хвостосховищ уранового виробництва на основі визначених неотектонічних критеріїв. Встановлені передбачувані шляхи посиленої міграції радіонуклідів за межі хвостосховищ та ділянки можливої руйнації їх захисного шару, які пов'язані з активними лінеаментними зонами і кільцевими структурами. Ключові слова: неотектоніка, новітні рухи, лінеамент, лінеаментна зона, кільцева структура, пізньопліоцен-четвертинні вертикальні рухи, геоструктура, хвостосховище, радіонукліди, екологічна безпека.
©
Центр практичної інформатики НАН України
, 2017